חדשות זמינות – מודיעין והסביבה

חדשות זמינות – מודיעין והסביבה

מודיעין היא עיר מתקדמת אשר מנגישה לתושביה ערוצי תקשורת מהירים וזמינים. בין אם מדובר על עדכוני חדשות, עדכונים חמים מהשטח, עדכוני מחלקת החינוך או עדכונים של קהילה ורווחה בעיר – הרי שהכל זמין בצורה קלה ופשוטה לתושבי העיר. מגוון של פעילויות מתקיימות לאורך השנה בעיר מודיעין, כאשר באמצעות הפורטל העירוני המקוון ניתן לקבל את כל חדשות העדכונים, להתעדכן על הפעילויות הקרובות בחגים, לרשום את הילדים לפעילויות בחופש הגדול ועוד.

עדכונים מהשטח מודיעין

בכל נקודת זמן תושבי העיר מודיעין יודעים מה קורה. עדכוני חדשות מהשטח חשובים מאוד גם לתחושת הביטחון של תושבי העיר. תושבי העיר מודיעין יודעים כי כל עדכון מגיע אליהם באופן מידי, בצורה שקופה, מהימנה וישירה. שקיפות וערוצי תקשורת נגישים בין העירייה והתושבים הם גורם חשוב מאוד, והעירייה רואה בכך חשיבות רבה. במודיעין המוקד העירוני מספק לתושבים עדכוני חדשות, סיוע ועזרה בכל מה שדרוש – ומדובר ביתרון עצום עבור תושבי העיר מודיעין. במודיעין ישנה פריסה טובה מאוד של מרכזי קהילה, של פעילויות ועוד.

עדכונים מהשטח במודיעין הם נגישים וזמינים לכל התושבים, המידע זורם במהירות לכל תושבי העיר וכולם נשארים מעודכנים בזמן אמת. מדובר ביתרון חשוב ביותר עבור התושבים כאשר כלל התושבים כמובן מפיקים מכך תועלת עצומה. כל תושב ותושבת בעיר הם חשובים ביותר, ונמצאים שם עם כולם.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
דילוג לתוכן