מודיעין ללא פקקים

מודיעין ללא פקקים

בעיר מודיעין כל התושבים נהנים מאיכות חיים גבוהה, וללא פקקים. נחלצים מהפקקים זוהי לא סיסמה אלא עובדה בשטח. מודיעין היא מתוכננת היטב, עם שבילי נסיעה לאופניים ומרחבים ירוקים פתוחים. תגבור של קווי אוטובוס זמין עבור התושבים, וכל הדרכים פתוחות לנסיעה חלקה ורציפה. אלו רק חלק ממגוון של שיפורים אשר בוצע בשנים האחרונות לרווחת התושבים בעיר. עיריית מודיעין רואה בנושא חשיבות עליונה כאשר תקציבים רבים מנותבים לטובת כך.

לשם השוואה הרי שתושבי ערים אחרות בישראל מבזבזים זמן רב ויקר בנסיעה בתוך העיר ובשהייה בפקקים, ואילו תושבי העיר מודיעין לא נאלצים להתמודד עם פקקים בשגרה. כך נחסך זמן יקר אשר מנוצל לטובת זמן עבודה, שהייה עם המשפחה ועיסוקים נוספים. במודיעין ישנה תחבורה ציבורית בתדירות מצוינת, ומסלול נסיעה נוחים במיוחד.

תושבי מודיעין חוסכים בזמן

תושבי העיר מודיעין מציינים כי מדובר באחד היתרונות הבולטים אשר מעניק להם איכות חיים והביא בין היתר להחלטה שלהם לגור בעיר הזו ולהקים בה בית. מדובר ביתרון משמעותי כאשר תושבים רבים לא נדרשים לנסוע עם רכב פרטי מדי בוקר ולשאת בהוצאות הדלק הגבוהות. בעלי העסקים שבעיר וכוח העבודה שמגיע מדי יום מחוץ לעיר, הרי שגם הוא כמובן נהנה מהנסיעה הנוחה ומהעובדה כי בכיר מודיעין נחלצים מהפקקים. גם כאמור שבילי נסיעה לאופניים חשמליים, קורקינטים ופתרונות נוספים קיימים.

 

מידע דיגיטלי
זו דעתי
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
דילוג לתוכן