עם הספר מודיעין

עם הספר מודיעין

מודיעין הינה אחת הערים המתקדמות שיש במדינת ישראל, כאשר חלק בלתי נפרד מכך הוא החינוך וההשכלה. גם בתי הקפה שבעיר מאפשרים לציבור להנות מפינות קריאת ספרים עשירות ומהנות, וגם בתחנות האוטובוס הפזורות בה ניתן להנות ממדפי ספרים להשאלה. כל התושבים בעיר מפיקים מכך תועלת עצומה, וישנה חשיבות מרכזית להנחלת החשיבות של קריאת ספרים ולמידה. במודיעין מתגוררות משפחות רבות עם ילדים אשר מצויים בשלבים קריטיים של חינוך ורכישת ידע. ההורים מקבלים כלים רבים ויכולים לרשות את ילדיהם לחוגים עירוניים של כתיבה יוצרת, מפגשים עם סופרים ועוד. גם אוכלוסיית גיל הזהב המתגוררת בעיר נהנית מחוויית קריאה ולמידה כאשר סדנאות כתיבה ומפגשים עם משוררים מתקיימים לאורך השנה כולה.

ספריות בעיר מודיעין

בעיר מודיעין מצויות כמה וכמה ספריות ציבוריות מצוינות אשר משרתות את תלמידי בתי הספר ואת האוכלוסייה הבוגרת שבעיר. הספריות מכילות מגוון רב של ספרים בתחומים שונים, במספר שפות והן מקיימות מפגשים ופעילויות שונה כמו סדנאות כתיבה ושעות סיפור.

בעיר מודיעין ישנן כמה ספריות בבתי הספר התיכוניים, ומספר ספריות נוספות במתנ"סים. כל תושב ותושבת בעיר הם חלק בלתי נפרד מהמרקם העירוני ויכולים לאורך כל השנה להשאיל ספרים ולהנות מקריאה מרתקת ומעשירה. בספריות ישנם אוספים בשפות שונות כמו צרפתית ואיטלקית למשל כאשר גם ספרים דיגיטליים ואוספים מוסיקאליים זמינים לעיון ללא תשלום.

 

מידע דיגיטלי
זו דעתי
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
דילוג לתוכן