פרשת השבוע – לתושבי מודיעין

פרשת השבוע – לתושבי מודיעין

לימודי פרשת השבוע הם חשובים עבור אוכלוסיות שונות בעיר מודיעין, כאשר את הלימודים עצמם מקיימים במסגרת לימודים הדדית ומפרה, בנקודות שונות בעיר עצמה. מרכזי הקהילה ומרכזי הלימוד השונים מפרסמים תוכניות לימוד של פרשת השבוע, כאשר מסגרות הלימוד מתקיימות בזמנים שונים ובקבוצות בגדלים שונים, ולכן כל תושב ותושבת בעיר יכולים לבחור את מסגרת הלימוד אשר מתאימה עבורם.

חשוב כמובן לציין כי  לימודי פרשת השבוע בעיר מתקיימים לקבוצות גילאים שונות – ישנה מסגרת לימוד לגילאים הצעירים, וישנה למשל מסגרת לימוד לאוכלוסייה הבוגרת. הלימודים גם כוללים העשרה והרחבת המושגים ביהדות, במקרא והיבטים נוספים חשובים שהם חלק אינטגרלי מהנושא. כל תושב ותושבת בעיר אשר מעוניינים לנסות שיעור בלימודי פרשת השבוע יכולים להתנסות, ולהחליט האם להמשיך או לא. הלימודים מהנים וכיפים.

פרשת השבוע – דיגיטלי גם

בשל אילוצי עבודה וניהול משפחה הרי שלא מתאפשר עבור כל אחד לקחת חלק במסגרת לימוד פרונטלית של פרשת השבוע. ובדיוק בגלל זה הרי שבעיר מודיעין יכולים התושבים גם להנות וללמוד מדי שבוע את פרשת השבוע במסגרת לימודים מקוונת דרך המחשב או הטלפון. הדבר מאפשר גם לשלב לימודים בכיתה לצד לימודים מרחוק, בהתאם לאפשרויות של כל אחד. תושבי העיר מודיעין אשר מעוניינים לקחת חלק במסגרת לימודים זו של פרשת השבוע יכולים לעשות זאת בקלות תוך רישום קצר וקליל.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
דילוג לתוכן