תחבורה חשמלית בעיר מודיעין

תחבורה חשמלית בעיר מודיעין

בעיר מודיעין ניתן למצוא מאפיינים רבים אשר הופכים אותה לאחת הערים החדישות המתוכננות שיש בישראל. מודיעין היא עיר צעירה יחסית למרבית היישובים והערים שבישראל, וככזו ניתן לחוש בתכנון ובחדשנות הקיימים בה. הדבר בא לידי ביטוי בתשתיות, במבנים, ובכל הקשור לנושא התחבורה. כך, כלי תחבורה חשמליים בעיר ותחבורה חשמלית מתקדמת משולבים במודיעין באופן אינטגרלי, וכל התושבים מפיקים מכך תועלת רבה וחסכון בזמן. כמובן שהדבר גם תורם לשמירה על הבריאות של אחד מאיתנו, וגם שומר על הסביבה ועל אוכלוסיית בע"ח.

פתרונות תחבורה חשמלית בעיר מודיעין קיימים מזה מספר שנים כאשר כל העת העירייה מקיימת שיפורים ושדרוגים, שילוב של טכנולוגיות מתקדמים וסקרי שביעות רצון מול התושבים – על מנת לחתור לשיפור מתמיד ומקסימלי.

תחבורה מתקדמת כאן

במודיעין תמצאו עמדות טעינה לטובת רכבים חשמליים, כמו גם רכיבה היברידיים בכבישים העירוניים. גם שבילי נסיעה מספקים ורחבים דיים לטובת ציבור הרוכבים על אופניים חשמליות או ידניות, וגם שבילים נוחים בתוך שכונות המגורים המאפשרים לנוע עם הילדים למוסדות הלימוד באמצעות כלי רכב חשמליים שונים כמו ריקשה, טוקטוק ועוד. בעיר מודיעין בהחלט חשים את ההשפעה החיובית של כלי תחבורה חשמליים, והתושבים מרגישים שהם ממוקמים במקום המאפשר להם לשמור על אורח חיים ידידותי לסביבה, להנות מחסוך בזמן ללא עמידה בפקקים, ולחסוך בהוצאות החודשיות בשל החסכון בדלק.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
דילוג לתוכן